Spelar man inga matcher gör man inga mål

En strategisk reklambyrå med bred kunskap och gedigen erfarenhet från olika branscher. Vi får saker gjorda och älskar när kunden blir nöjd. Vi brygger även vanligt kaffe, hör av er innan om ni vill ha mjölk.

Våra tjänsterEngagemang

Möt våra artister

Fredrik Pommer Adler

Creative director

Fredrik@ingridgopa.se

Gillar långa promenader i skogen.

Per Lindewall

Byråchef

Per@ingridgopa.se

Gillar medellånga promenader vid havet.

Jerry Mattila

Front-end utvecklare

Jerry@ingridgopa.se

Gillar korta promenader på löpbandet.

Robin Spindel

Foto / Video -redigering

Robin@ingridgopa.se

Frida Linder

Ekonomi

Frida@ingridgopa.se

Ruben Svensson

Back-end utvecklare

Ruben@ingridgopa.se

Daniel Olofsson

Projektledare

daniel@ingridgopa.se