Spelar man inga matcher gör man inga mål

Ingrid:gopa är reklambyrå med bred kunskap och gedigen erfarenhet från olika branscher. Vi får saker gjorda och går till jobbet och ger järnet så att kunderna skall känna att de får valuta för pengarna.

Till 99 procent jobbar vi som en extern marknadsavdelning åt våra befintliga kunder. Med dagens teknik och digitala verktyg så förvaltar, förverkligar och förbättrar vi kommunikation och media aktiviteter.

Vi brygger även vanligt kaffe, har ni vägarna förbi, så hör av er om ni vill ha mjölk, så får vi skicka en löpare till affärn.

Våra tjänster

Möt våra artister

Fredrik Pommer Adler

Creative director

Fredrik@ingridgopa.se

Gillar långa promenader i skogen.

Per Lindewall

Byråchef

Per@ingridgopa.se

Gillar medellånga promenader vid havet.

Jerry Mattila

Front-end utvecklare

Jerry@ingridgopa.se

Gillar korta promenader på löpbandet.

Robin Spindel

Foto / Video -redigering

Robin@ingridgopa.se

Frida Linder

Ekonomi

Frida@ingridgopa.se

Ruben Svensson

Back-end utvecklare

Ruben@ingridgopa.se

Daniel Olofsson

Projektledare

daniel@ingridgopa.se